КЛУБ 4 ЛАПИ підтримав чотирилапих учасників косплей дефіле на Comic Con Україна

КЛУБ 4 ЛАПИ підтримав чотирилапих учасників косплей дефіле на Comic Con Україна

На найбільшому Cosplay фестивалі Comic Con Україна відбулося собаче костюмоване дефіле Dog Cosplay Contest, який оранізували благодійний фонд Happy Paw.

Преміум-раціони КЛУБ 4 ЛАПИ отримали переможці першого в Україні косплей-дефіле для собак в рамках  Comic Con Ukraine : 1-ше місце посів Гнат Мельник і Jean (Клеопатра), 2-ге місце - Сергій Молев і Лея Органа, 3-тє місце - Анна Фаранюк та Маркус.

У спец-номінації “Клубний герой” переміг ретрівер у костюмі зайчика та отримав 14-ти кілограмовий мішок преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ для дорослих собак великих порід.

Протягом двох фестивальних днів 22 та 23 вересня чотирилапих друзів частували преміум-раціонами КЛУБ 4 ЛАПИ у спеціально облаштованому ресторані для собак. Столики були зарезервовані для чотирилапих відвідувачів. Власники мали змогу познайомитися з новим пакуванням кормів КЛУБ 4 ЛАПИ та дізнатися про унікальну формулу INTEGRAMIX, яка міститься у всьому асортименті бренду. INTEGRAMIX - це 4 інгредієнти з чотирьох сторін світу (сушені глід, імбир, томати та банан), які допомагають у підтримці здоров’я домашньої тварини.

Кошик порожній