КЛУБ 4 ЛАПИ провів заняття для київських дітей з правильного поводження з чотирилапими на Family Day

КЛУБ 4 ЛАПИ провів заняття для київських дітей з правильного поводження з чотирилапими

 У суботу, 8 вересня, в Києві відбувся IX сімейний фестиваль Family Day. Школярі навчалися правильного поводження з чотирилапими на території бренду КЛУБ 4 ЛАПИ.
Територія КЛУБ 4 ЛАПИ на сімейному фестивалі Family Day
У перший тиждень осені Парк Перемоги у Києві перетворився на сімейне свято. Попри дощову погоду на фестиваль Family Day завітало чимало сімей та їх чотирилапих друзів.
 
КЛУБ 4 ЛАПИ провів чотири інтерактивних заняття для дітей віком 6-11 років за інноваційним освітнім курсом «Маленький принц. Україна, що любить тварин». Це спеціально розроблена програма, яка розкриває теми гармонійного співіснування людини і тварини, добробуту чотирилапих, а також застерігає від наслідків безвідповідального та жорстокого поводження з ними. Проект був ініційований компанією Kormotech спільно з Управлінням освіти Львова, а у 2017 році запроваджений у всіх школах міста.
 Уроки гуманного поводження з чотирилапими
На території фестивалю діяв ресторан собак. Тут  чотирилапих частували преміум раціонами КЛУБ 4 ЛАПИ. Багато відвідувачів були приємно здивовані змінам у бренді та асортименті. Вибір правильного раціону для собак та котів є дуже важливим. Адже чотирилапі є повноцінними членами сім’ї. Бренд КЛУБ 4 ЛАПИ дбає, щоби домашні улюбленці отримували повнораціонне і збалансоване харчування, тому створює преміальні продукти належного рівня.
 Раціони КЛУБ 4 ЛАПИ в ресторані для собак
Усі раціони КЛУБ 4 ЛАПИ містять м’ясні інгредієнти №1 в складі, збагачені комплексом Омега-3 і Омега-6, містять усі необхідні вітаміни та мінерали та враховують особливі потреби організму тварини. Продукти бренду об’єднує унікальна формула INTEGRAMIX — це чотири інгредієнти з чотирьох сторін світу, які допомагають домашній тварині залишатися здоровою.


 

Кошик порожній