Клуб 4 лапи став генеральним партнером української конференції для власників тварин

Клуб 4 лапи став генеральним партнером української конференції для власників тварин

Для тих, хто піклується про свого улюбленця. Під таким гаслом 13-14 квітня у Києві відбулася щорічна конференція для власників домашніх тварин P2Pforum 2019. Другий рік поспіль бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ допомагає змінювати статус чотирилапого в Україні на «член сім'ї» і «компаньйон».

 

Під час P2P Forum 2019 спеціалісти з догляду, фізичного виховання та корекції поведінки тварин, зоопсихологи, ветеринари, дієтологи та інші фахівці ділилися найсучаснішою науково обґрунтованою інформацією про гармонійне співжиття з чотирилапими. 

 

За два дні відбулося 27 лекцій і майстер-класів. Конференцію відвідали 170 учасників. Власники собак, господарі котів і 30 професіоналів зоогалузі провели 900 хвилин у ретельному вивченні домашніх улюбленців.

 

Генеральним партнером P2P Forum другий рік поспіль стає бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ. Проект підтримують, аби розвивати і поширювати в Україні культуру гуманного поводження з чотирилапими.  

 

Бренд вкладає у свою філософію усю важливість зв‘язку між улюбленцем та господарем, знання прав та свобод тварини, розуміння власником усієї відповідальності за свого чотирилапого компаньйона. Це втілюється у соціальних ініціативах від КЛУБ 4 ЛАПИ.  

 

«КЛУБ 4 ЛАПИ є соціально відповідальним брендом. Ми впроваджуємо в Україні курс гуманної освіти для школярів, створили перший в Україні мандрівний ресторан для собак, започаткували Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу» і продовжуємо розвивати зоогалузь у співпраці з кінологами, заводчиками та ветеринарами», – говорить бренд-директор КЛУБ 4 ЛАПИ Юрій Ковалюк.

 

Конференцію для власників чотирилапих P2Pforum започаткували у 2018-му. Ініціатором проекту та організатором є Школа взаєморозуміння з тваринами Pets&People.

 

Кошик порожній