КЛУБ 4 ЛАПИ став офіційним партнером змагань серед кінологів у ДНІПРІ. Новини

КЛУБ 4 ЛАПИ СТАВ ОФІЦІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ТРЕТЬОГО ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ НАЦПОЛІЦІЇ З БАГАТОБОРСТВА КІНОЛОГІВ

7-9 серпня у Дніпрі відбувся Третій відкритий чемпіонат Нацполіції з багатоборства кінологів. На змагання з'їхалися 36 службових собак з усіх областей України. Офіційним партнером чемпіонату став бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ.

Переможці Третього відкритого чемпіонату Нацполіції України з багатоборства кінологів

Собаки з Національної поліції, Державної кримінально-виконавчої служби та Державної прикордонної служби України упродовж трьох днів змагалися у шістьох кінологічних дисциплінах.

Переможницею стала поліцейська вівчарка Альма з кінологом Тарасом Кавацюком з Івано-Франківської області.
«Це наша перша перемога. Торік на міжнародному чемпіонаті взяли одинадцяте місце. Альма добре відпрацювала, зробила усе, що вміла. Спеціалізується на розшуку. Вона у мене холерик, але через такий характер активно і швидше працює. Разом не лише служимо, а й відпочиваємо. Коли йду у відпустку, завжди беру її з собою. Їздимо по гриби, на риболовлю, на море. Це не просто напарниця, а справжній член сім’ї», - розповідає Тарас.

Переможці Третього відкритого чемпіонату Нацполіції України з багатоборства кінологів

Друге місце посіли німецька вівчарка Лінда та лейтенант поліції Володимир Власенко з Вінниччини.
Бронзу здобули чотирилапий поліцейський Форс та інспектор-кінолог Запорізького кінологічного центру  Сергій Головко.

Призери отримали не лише нагороди, а й запаси преміум-харчування від КЛУБ 4 ЛАПИ «Актив». Цей корм задовольняє високі енергетичні потреби тварини завдяки збалансованому вмісту білків і жирів, містить м'ясні інгредієнти №1, збагачений усіма необхідними вітамінами та мінералами, комплексом Омега 3 + Омега 6 та формулою ІNTEGRAMIX для чудового вигляду та здоров'я собаки.

Учасники змагань

У підготовці службових собак особливу роль відіграє раціон. Адже міцне здоров'я чотирилапих на службі важливе для безпеки усієї країни. Ми дбаємо, щоб наші службові собаки були на одному рівні з європейськими колегами. Тому спеціальний продукт КЛУБ 4 ЛАПИ «Актив» розробляли у тривалій співпраці з кінологами. Переможниця з Івано-Франківська, поліцейська собака Альма, харчується кормом КЛУБ 4 ЛАПИ. Форс з Запоріжжя, який вкотре демонструє високі результати на змаганнях, теж. Чотирилапі їхнього Запорізького кінологічного центру обирають КЛУБ 4 ЛАПИ дев'ятий рік поспіль. Наш продукт вже став фаворитом для мільйонів тварин у 10 країнах Європи. І ми продовжуємо вдосконалюватись.
 
КЛУБ 4 ЛАПИ підтримує змагання службових собак не вперше. Торік у вересні бренд виступив офіційним партнером Першого відкритого міжнародного чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів. Більше про це читайте у статті club4paws.com.
Повний фоторепортаж з цьогорічних змагань дивіться на сторінці CLUB 4 PAWS у Facebook.
 
 Раціони КЛУБ 4 ЛАПИ
 
 
 
 
 

Кошик порожній