КЛУБ 4 ЛАПЫ презентовали на международной выставке в Италии

КЛУБ 4 ЛАПЫ презентовали на международной выставке в Италии

Бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ став учасником престижної міжнародної  виставки Zoomark International 2019.

 

6-9 травня у місті Болонья в Італії відбулася 18-та міжнародна виставка продуктів та товарів для домашніх улюбленців Zoomark International 2019. 

 

Учасниками престижної галузевої виставки стали 757 компаній з 45 країн.  

 

Zoomark International 2019 — це 55 тисяч квадратних метрів експозиції. Виставку відвідали близько 27 тисяч кваліфікованих покупців з усіх куточків світу.

 

Для гравців ринку Zoomark International щоразу є новим стимулом до інновацій та росту бізнесу. Чотири дні нетворкінгу стали нагодою для знайомств із потенційними партнерами та ділових зустрічей. 

 

Бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ на своєму стенді презентував широкий асортимент високоякісних сухих і вологих раціонів для котів у собак, визнаних у Європі. 

 

«Ринок товарів для домашніх тварин в останні роки помітно приростає. Розвивається культура догляду за улюбленцями, власники чотирилапих все більше дбають про їхній добробут. Це формує запит, на який компанії-виробники продукції для домашніх тварин з усього світу відповідають найкращими пропозиціями у широкому асортименті. Це засвідчує цьогорічна експозиція Zoomark International», — відзначають організатори. Виставка претендує на звання провідної галузевої події на європейському континенті. 

 

Zoomark International відбувається за підтримки двох авторитетних італійських інституцій — Національної асоціації виробників кормів для домашніх тварин та продуктів для догляду за домашніми тваринами ASSALCO та Національної асоціації лікарів ветеринарної медицини ANMVI.

 

Кошик порожній