КЛУБ 4 ЛАПЫ - спонсор международных выставок собак всех пород в Украине

КЛУБ 4 ЛАПЫ - спонсор международных выставок собак всех пород в Украине

20-21 квітня у Києві Кінологічна спілка України провела міжнародні виставки собак усіх порід «Золоті ворота – 2019» та «Україна – 2019». Ближче познайомитися з брендом преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ мали нагоду представники світового собачого бомонду.  
 

Міжнародні виставки собак усіх порід «Золоті ворота – 2019» та «Україна – 2019» на два дні зібрали в українській столиці зірок міжнародної кінології. Учасниками стали 4000 собак з усієї планети. Чотирилапі 200 порід змагалися за престижні титули. Екстер'єрні якості учасників у 30 рингах оцінювали 13 суддів міжнародного рівня з різних країн.  

На виставках від Кінологічної спілки України КЛУБ 4 ЛАПИ є постійним спонсором окремих рингів. Цьогоріч бренд преміум-харчування підтримав одразу чотири. Окрім того, раціони ТМ КЛУБ 4 ЛАПИ увійшли до призового фонду.   

На відвідувачів виставок чекали не лише змагання у рингах. Показові виступи собак з різних видів кінологічного спорту запам'яталися по-справжньому видовищними шоу. 

Родзинкою стала 3D-фотозона від бренду КЛУБ 4 ЛАПИ, де кожен охочий міг зробити не просто знімок зі своїм улюбленцем, а оригінальну об'ємну анімацію. 

На стенді бренду також можна було отримати консультацію ветеринарного лікаря та дегустаційний набір раціонів ТМ КЛУБ 4 ЛАПИ. Для дітей працювала ігрова зона. А ще кожен відвідувач мав нагоду виграти подарунки для своїх чотирилапих у безпрограшній вікторині. 

Організатором виставок «Золоті ворота – 2019» та «Україна – 2019» є Кінологічна спілка України. Це авторитетна інституція, що об'єднує понад 250 тисяч професіоналів. КСУ займається чистокровним розведенням і захистом собак. 

Кошик порожній