​Ресторан для собак на Дитячому форумі у Львові

​Ресторан для собак на Дитячому форумі у Львові

Цьогоріч Дитячий форум став місцем знайомств наймолодших не лише з книгою, а й з гуманним ставленням до тварин.

Вперше у рамках заходу на території Палацу мистецтв була облаштована Dogfriendly Zone (Дружня зона до собак) спільно з брендом "Клуб 4 Лапи", де вже звикло пригощали чотирилапих у Ресторані для собак. 

Не оминула компанія Kormotech і головної теми форуму - Космовізія. Впродовж чотирьох днів наймолодші змагались за гостинці для своїх чотирилапих друзів, відповідаючи на запитання про перших тварин у космосі та вигадуючи унікальні іменна для безпритульних собак, щоб ті якомога швидше знайшли свою домівку. По завершенню Дитячого форуму усі імена були передані майбутнім "мокроносим" власникам з ЛКП "Лев". 

Одним з найбажаніших у зоні відпочинку від бренду "Клуб 4 Лапи" став тренінг гуманного ставлення до тварин, що розроблений на основі освітнього проекту "Маленький принц. Львів, що любить тварин".

Юні експерти віком 6-14 років намагались відповісти на запитання "Чи варто заводити тварину, коли у тебе обмаль вільного часу?", "Скільки коштує утримувати собаку?" та ін. Знайшлось місце і для наймолодших, які з задоволенням креативно розмольовували зображення котиків та собак.

Також усі бажаючі могли спробувати себе в ролі юного оповідача, та прочитати улюблену казку для собаки в рамках акції "Діти читають собакам. Вперше та, сподіваємось, не востаннє Дитячий форум дав змогу діткам ближче познайомитись з культурою спілкування з тваринами та оминути жорстокого ставлення з чотирилапими у майбутньому!

 

Кошик порожній